Co zrobić z zużytym olejem spożywczym?

Co zrobić ze zużytym olejem spożywczym?

Przepracowany olej spożywczy to efekt uboczny smażenia i przyrządzania potraw – zarówno w gospodarstwach domowych, jak i lokalach gastronomicznych. Na większą skalę pojawia się także w zakładach produkcyjnych. Stanowi spore wyzwanie w utylizacji, dlatego wielu przedsiębiorców zadaje sobie pytanie – gdzie wyrzucić zużyty olej spożywczy. My odpowiadamy: nie wyrzucaj, lecz oddaj do skupu, który nie tylko pozbawi Cię problemu, ale też pozwoli na zarobek. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły tej oferty, z której korzysta obecnie już wielu klientów z całej Polski.

firma ekol

Od lat odpowiadamy na częste pytanie klientów, które brzmi: Co zrobić ze zużytym olejem spożywczym? Poznaj dostępne rozwiązania i daj się zaskoczyć!

Nie wiesz, gdzie oddać zużyty olej spożywczy? Na szczęście dłużej już nie musisz się nad tym zastanawiać! Ekol oferuje transport problematycznego odpadu odpowiednio przystosowanymi samochodami, udostępniając szczelne beczki na ciecz. Odbieramy terminowo, a za produkt płacimy gotówką. Koniecznie poznaj warunki współpracy – zamów szybką wycenę i zgłoś odbiór przepracowanego oleju spożywczego.

tiry ekol
Gdzie wyrzucić zużyty olej spożywczy?

Firmy mają duży kłopot z legalnym pozbywaniem się przepracowanego oleju spożywczego. Wynika to z faktu, że odpad w postaci płynnej trzeba bezpiecznie przetransportować i poddać utylizacji. Trzeba to robić regularnie, starannie, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Priorytetem z jednej strony jest ochrona środowiska naturalnego, a z drugiej optymalizacja wydatków. I wtedy pojawiamy się my z odpowiedzią na pytanie: Gdzie oddać zużyty olej spożywczy?

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Chętnie przybliżymy Ci zasady współpracy i podpowiemy, co robić ze zużytym olejem spożywczym. Pamiętaj, że nie ma tu miejsca na kompromisy czy własne interpretacje przepisów – we wspólnej trosce o dobro środowiska należy zatroszczyć się o prawidłowe składowanie odpadu.

Kontakt do nas
ul. Krępa 57, 99-200 Poddębice
Pełen kontakt