Hurtownia

Hurtownia olejów

Szukasz hurtowni olejów, z którą nawiążesz współpracę przy dostawie wysokiej jakości produktów dla gastronomi? Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ nie tylko prowadzimy skup zużytej frytury, ale też zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją maksymalnie czystych, wydajnych i smacznych olejów roślinnych. W hurcie możesz uzyskać bardzo korzystne ceny bez rezygnowania z jakości produktów, która jak wiadomo ma ogromny wpływ na smak i wartość przyrządzanych dań. Dlatego też postaw na współpracę z zaufanym i doświadczonym dostawcą, który ma do zaoferowania olej rzepakowy, olej słonecznikowy i inne. Chętnie przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę wraz z cennikiem.

firma ekol

Współpracuj z hurtownią oleju Ekol. Zamów stabilne dostawy najwyższej jakości produktów – olej dla gastronomii w hurcie to niskie ceny i doskonały smak oraz wydajność.

Prowadzimy rozlewnię oleju jadalnego i obsługujemy klientów z całej Polski. Zaopatrujemy przedstawicieli branży gastronomicznej  w wysokiej jakości produkt doskonały do smażenia różnych dań. Pamiętaj, że nie tylko sprzedajemy olej roślinny hurtem, ale też skupujemy go, gdy jest już zużyty. Pomagamy Ci w bezpiecznej i zgodnej z prawem utylizacji uciążliwych odpadów. Zadzwoń do przedstawicieli hurtowni oleju rzepakowego, aby poznać szczegóły kompleksowej współpracy z nami.

cysterna ekol
Zamówienia na olej dla gastronomii w hurcie

Hurtownia oleju dla gastronomii serdecznie zaprasza do współpracy! Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem rynkowym, która nieustannie się rozwija i wdraża nowe rozwiązania oraz usługi. Wśród nich jest właśnie sprzedaż w hurcie oleju roślinnego, który trafia do najlepszych lokali gastronomicznych w całej Polsce. Online, telefonicznie lub za pośrednictwem naszego reprezentanta możesz wygodnie zamówić dowolną ilość produktu wraz z dostawą na wskazany adres. Jako producent oferujemy w cenach dla hurtu olej słonecznikowy i rzepakowy, a także inne na indywidualne zamówienie – zapytaj o wycenę.

Rozlewnia oleju jadalnego

Jako ogólnopolska, prężnie działająca hurtownia olejów, Ekol dostarcza najlepszej jakości produkty dla wymagających klientów. W sprzedaży w hurcie jest olej słonecznikowy, olej rzepakowy, olej lniany, na zamówienie także inne rodzaje olejów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że punkty gastronomiczne potrzebują dużych ilości dobrego produktu smażalniczego. Jako hurtownia oleju dla gastronomii oferujemy olej w różnych opakowaniach – tradycyjnych butelkach i większych baniakach zbiorczych. Skontaktuj się z nami, aby zamówić w hurcie olej roślinny na korzystnych warunkach cenowych.

cysterny ekol
Kontakt do nas
ul. Krępa 57, 99-200 Poddębice
Pełen kontakt