Producent

Producent oleju dla gastronomii

Zaspokajamy zapotrzebowanie klientów na wysokiej jakości olej dla gastronomii. Producent Ekol zajmuje się kompleksową obsługą zamówień – od dobrania produktu o odpowiednich właściwościach, aż po dostarczenie go pod wskazany adres.

Naszym celem jest zaopatrywanie lokali takich jak restauracje, bary, foodtrucki, jadłodajnie, hotele, sale weselne, smażalnie ryb. Oferujemy też sprzedaż oleju gastronomicznego dla producentów żywności. Jeżeli zależy Ci na współpracy z zaufanym producentem olei spożywczych, zapewniającym stabilne i stałe dostawy – skontaktuj się z nami!

Chętnie doradzimy Ci przy wyborze najlepszego produktu, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie dla finalnego smaku i zapachu dania mają takie składniki jak właśnie olej. Do smażenia polecamy nasze wyroby – oleje słonecznikowe, rzepakowe oraz inne wytwarzane z wyselekcjonowanych roślin uprawianych w kontrolowanych warunkach.

tir ekol

Producent oleju spożywczego Ekol. Współpraca z tłocznią oleju rzepakowego – dostawy na terenie całej Polski, konkurencyjne ceny.

Interesuje Cię współpraca z producentem oleju słonecznikowego? Zachęcamy do kontaktu z naszymi reprezentantami – Ekol obsługuje klientów z całej Polski, dostarczając wysokiej jakości produkty spożywcze. Skorzystaj z oferty tłoczni oleju rzepakowego.

załadunek oleju ekol
Olej spożywczy – producent i dostawca

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mieli zapewniony dostęp do wysokiej jakości oleju gastronomicznego. Nie tylko sprzedajemy go, ale też dowozimy na wskazany adres. Przy okazji możemy też odebrać zużytą fryturę, za którą zapłacimy Ci gotówką.

Obsługujemy klientów z całej Polski – restauracje, hotele, bary i wiele innych. Jeżeli zależy Ci na optymalizacji kosztów i stałym dostępie do wyselekcjonowanych produktów, nawiąż współpracę z producentem oleju spożywczego. Ekol dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym wytwarza oleje roślinne w dowolnej ilości. Zamówienie możesz złożyć online lub telefonicznie – skontaktuj się z naszymi reprezentantami. Znajdziesz ich na załączonej mapce.

Ekol – Twój producent oleju roślinnego

Jesteśmy producentem oleju roślinnego – rzepakowego, słonecznikowego. Współpraca z nami jest dla Ciebie opłacalna na wielu płaszczyznach. Gwarantujemy:

  • konkurencyjne ceny i możliwości negocjacji przy większych i regularnych zamówieniach,
  • duży wybór produktów – różne rodzaje i pojemności, oleje do smażenia i spożywania na zimno,
  • możliwość odbioru od klienta zużytej frytury – kompleksowa współpraca oparta na obopólnych korzyściach w trosce o dobro środowiska naturalnego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z producentem oleju rzepakowego. Dostarczamy najlepszej jakości produkty w ilościach hurtowych. Mamy własną tłocznię oleju rzepakowego. Zadzwoń do nas lub napisz, aby poznać spersonalizowaną ofertę sprzedaży oleju dla gastronomii.

firma ekol od środka
Kontakt do nas
ul. Krępa 57, 99-200 Poddębice
Pełen kontakt