Skup oleju

Oferujemy odbiór oleju gastronomicznego od klientów z całej Polski. Obsługujemy hotele, restauracje, bary, foodtrucki, jadłodajnie, stołówki i inne miejsca, gdzie przygotowywane jest jedzenie na mniejszą lub większą skalę. Prowadzisz taki lokal? Zleć nam odbiór oleju posmażalniczego!

Skup frytury i utylizacja oleju gastronomicznego to dla Ciebie sposób na pozbycie się uciążliwego odpadu, a w dodatku szansa na zarobek. Za zużyty olej jadalny płacimy gotówką – mamy uczciwe i konkurencyjne stawki, które poznasz, zamawiając odbiór zużytego oleju posmażalniczego.

Powierz nam odbiór zużytego oleju gastronomicznego

Skup oleju gastronomicznego wiąże się z wystawieniem odpowiednich dokumentów wymaganych przez Sanepid oraz Ochroną Środowiska (Karta Przekazania Odpadów oraz BDO). Daje Ci to gwarancję, że zużyty olej spożywczy został odebrany w sposób zgodny z prawem. Odbiór zużytego oleju gastronomicznego jest możliwy w całej Polsce. Działamy na terenie całego kraju, dysponując własnymi samochodami do przewożenia zużytego oleju spożywczego. Nieodpłatnie udostępniamy pojemniki na ten odpad, aby po skupie oleju posmażalniczego bezpiecznie i bez uszczerbku na ilości dowieźć go do celu.

patelnia i oleje
kropla tlo
Zadzwoń do nas lub napisz maila Opisz, gdzie będzie odbiór oleju gastronomicznego i w jakiej ilości.
Zapoznaj się z ofertą. Nasz konsultant przygotuje dla Ciebie ofertę odbioru oleju gastronomicznego.
Podpisz otrzymaną umowę. Po ustaleniu ceny i terminu odbioru oleju gastronomicznego, przedstawimy Ci umowę do podpisu.
Oddaj nam zużyty olej. Po olej przyjeżdżamy bez dodatkowych opłat. Zapewniamy beczkę na olej i wystawiamy stosowne dokumenty.
Odbierz gotówkę. Zapłata za odbiór oleju gastronomicznego odbywa się w formie gotówkowej.

Odbiór oleju posmażalniczego – krótki czas oczekiwania, korzystne warunki cenowe

Skorzystaj z niezwykle atrakcyjnej i wygodnej opcji, jaką jest odbiór oleju posmażalniczego pochodzącego z Twojej restauracji. Zgłoś odbiór, a my się wszystkim zajmiemy! Mamy własny transport i park technologiczny do przetwarzania zużytych frytur. Dowiedz się też, ile na tym zarobisz. Zamów wycenę usługi skupu zużytego oleju gastronomicznego.

kropla ekol cta

Znajdź naszego reprezentanta

Wybierz województwo na mapie
woj. śląskie
woj. opolskie
woj. zachodniopomorskie
woj. lubuskie
woj. podlaskie
woj. mazowieckie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. pomorskie
woj. dolnośląskie
woj. lubelskie
woj. małopolskie
woj. podkarpackie
woj. wielkopolskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. świętokrzyskie
woj. łódzkie
Województwo:

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest FHUP EKOL Sylwester Jabłoński. Kontakt z Administratorem kontakt@firmaekol.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez FHUP EKOL Sylwester Jabłoński znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.
  załadunek oleju ekol

  Odbiór zużytego oleju gastronomicznego

  Zużyty olej jadalny wcale nie nadaje się wyłącznie do wyrzucenia – zresztą pozbycie się go w sposób ekologiczny i zgodny z przepisami obowiązującego prawa wcale nie jest takie proste. Na szczęście Ty nie musisz się tym martwić, bo decydując się na współpracę z nami i zlecając nam skup zużytej frytury pozbędziesz się problemu, a dodatkowo zarobisz. Zamów odbiór oleju gastronomicznego!

  Co dalej dzieje się ze zużytym olejem spożywczym? Śladem zachodnich trendów podejmujemy się jego przetworzenia i przerobienia na biopaliwo. Pozwala to maksymalnie wykorzystać odpad i ponownie wprowadzić go do obiegu. Ta innowacyjna metoda zaczyna zyskiwać w naszym kraju na popularności. Cieszymy się, że poprzez odbiór zużytego oleju gastronomicznego stajemy się jednym z liderów tego dynamicznie rozwijającego się, nowoczesnego rynku.

  firma ekol od środka

  Zużyty olej spożywczy – teraz to nie problem

  We wspólnej trosce o dobro środowiska naturalnego i przyszłość naszej planety, zachęcamy do współpracy przy odbiorze zużytego oleju gastronomicznego. Głównym celem naszej działalności jest pomoc w rozwiązywaniu problemów lokali gastronomicznych, czyli pozbywania się oleju posmażalniczego. Kłopotliwy odpad możemy od Ciebie odebrać, a Ty nie tylko pozbędziesz się go, ale jeszcze na tym zarobisz. Zobacz, jak działa usługa odbioru oleju posmażalniczego.

  Współpraca przy odbiorze zużytego oleju gastronomicznego

  Kierujemy się uczciwością i elastycznością oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta, chcemy trafić do małych przedsiębiorców oraz dużych firm, które potrzebują odbioru oleju gastronomicznego. Mamy odpowiednio przygotowane zaplecze technologiczne, aby przyjmować i przetwarzać zużyty olej spożywczy. Współpraca z nami przy odbiorze oleju gastronomicznego to dla Ciebie komfort i ogromna oszczędność czasu.

  Kontakt do nas
  ul. Krępa 57, 99-200 Poddębice
  Pełen kontakt