Sprzedaż olejów

Nie tylko skupujemy zużytą fryturę, ale też prowadzimy sprzedaż wysokogatunkowych olejów w konkurencyjnych cenach. Jako producent frytury dla gastronomii możemy zaoferować kompleksową obsługę, polegającą na przyjęciu zamówienia nawet na produkt w większych ilościach, jak również jego późniejszą dystrybucję do klienta. Dysponujemy bowiem odpowiednią flotą pojazdów pozwalającą na bezpiecznie przewożenie butelek, aby szybko i bez niespodzianek dotarły do odbiorcy i służyły mu w jego miejscu docelowym.

oleje
kropla tlo
Zadzwoń do nas lub napisz maila. Opisz, ile oleju chcesz kupić.
Zapoznaj się z ofertą. Nasz konsultant przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę oleju na sprzedaż.
Podpisz otrzymaną umowę. Po ustaleniu ceny i terminu dostawy, przedstawimy Ci umowę do podpisu.
Umów się na odbiór. Oferujemy bezpłatny dowóz zamówienia na wskazany adres.
Oczekuj na dostawę. Opłać zamówienie i oczekuj na dostawę w ustalonym terminie.

Zamów fryturę gastronomiczną w konkurencyjnej cenie, z szybką i wygodną dostawą na wskazany adres. Sprawdź ofertę producenta frytury dla gastronomii.

Prowadzisz lokal gastronomiczny? Punkt handlowy lub produkujący żywność? Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości frytury dla gastronomii, znajdziesz ją u nas! Proponujemy wyselekcjonowaną fryturę palmową w konkurencyjnej cenie. Do wyboru jest szeroka gama czystych produktów olejowych. Poznaj cennik i złóż zamówienie.

kropla ekol cta

Znajdź naszego reprezentanta

Wybierz województwo na mapie
woj. śląskie
woj. opolskie
woj. zachodniopomorskie
woj. lubuskie
woj. podlaskie
woj. mazowieckie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. pomorskie
woj. dolnośląskie
woj. lubelskie
woj. małopolskie
woj. podkarpackie
woj. wielkopolskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. świętokrzyskie
woj. łódzkie
Województwo:

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest FHUP EKOL Sylwester Jabłoński. Kontakt z Administratorem kontakt@firmaekol.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez FHUP EKOL Sylwester Jabłoński znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.
  firma ekol

  Sprzedaż frytury dla gastronomii

  Prowadzimy sprzedaż wyselekcjonowanej frytury do gastronomii, a naszymi odbiorcami są właściciele barów, restauracji, food trucków, hoteli i innych miejsc, gdzie funkcjonują kuchnie. Oferujemy też fryturę palmową dla producentów żywności – zachęcamy do sprawdzenia, gdzie na terenie Polski znajdują się reprezentacji firmy Ekol gotowi zrealizować Twoje zamówienie na czystą i wydajną fryturę gastronomiczną.

  firma ekol od środka

  Zamów fryturę dla gastronomii od producenta

  Współpraca z producentem i hurtownią frytury dla gastronomii oznacza dostęp do produktów w konkurencyjnych cenach o bardzo dobrej jakości. Z powodzeniem możemy zrealizować nawet duże zamówienia – zachęcamy do kontaktu!

  Kontakt do nas
  ul. Krępa 57, 99-200 Poddębice
  Pełen kontakt